Про проект

Agroprice – портал №1 в Україні з продажу продукції сільського господарства, створений командою професіоналів, які понад 14 років видають інформаційно-рекламну газету «АгроПартнер®. Україна» і знають все про сільське господарство. Для допомоги продавцям і покупцям агропродукції, нами було розроблено потужний торговельний майданчик Agroprice.info з можливостями цінового агрегатора - інтернет-сервіс для простого і швидкого створення власного магазину в інтернеті.

Для чого він потрібен?

Створення і просування повноцінного і ефективного інтернет-магазину займає багато часу і ресурсів. Найчастіше це вимагає створення окремих штатних одиниць на підприємстві або залучення сторонніх компаній. Ми пропонуємо легкий і економічно ефективний спосіб організувати і збільшити обсяг продажів ваших товарів через інтернет з мінімальними фінансовими і витратами часу.

Відкриття власного інтернет-магазину ще ніколи не було таким швидким і легким. Продавцю потрібно тільки надати нам свій прайс-лист і своєчасно інформувати про зміну цін. Всі інші завдання, включаючи виробництво продуктів, технічні аспекти пошукової оптимізації та, безпосередньо, просування в інтернеті - все роблять наші кваліфіковані IT фахівці.

Основне завдання порталу - дати продавцям повноцінний і економічно вигідний механізм продажу своїх товарів через інтернет. А покупцям - можливість в одному місці вибрати найбільш відповідну по багатьох параметрах продукцію і відразу ж побачити безліч актуальних пропозицій з цінами, для швидкої і вдалої покупки.

У базі посівного матеріалу на порталі понад 400 сортів пшениці, майже 800 сортів і гібридів кукурудзи, близько 700 сортів і гібридів соняшнику, а також ріпак, ячмінь, жито, соя, горох, квасоля, гречка, просо, сорго, люцерна і тритикале відмінної якості від кращих продавців України.

Ми приготували відповіді на основні питання, які часто виникають у наших нових партнерів.

– Як це працює?

– Адміністрація порталу реєструє продавця і створює для нього магазин. Продавець надсилає свій актуальний прайс-лист з цінами. Адміністрація наповнює магазин продавця товарами з прайс-листа і включає ці товарні позиції у загальну рекламну кампанію Agroprice.info. Зацікавлені покупці вибирають на порталі потрібні їм товари, оформляють замовлення через сайт або зв'язуються з продавцем і купують.

– Надіслати прайс-лист, оплатити обраний тарифний план - і все? Більше від продавця нічого не потрібно?!

– З технічної точки зору - більше нічого. З організаційної - потрібно своєчасно обробляти всі замовлення, які надходять від покупців та інформувати адміністрацію порталу про зміни в асортименті та цінах товарів.

– І скільки це коштує?

– З нашими тарифними планами можна ознайомитись тут. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте інтернет-магазин і ефективне просування, яке дасть вам багато продажів.